Hubedu

Hub Edu, 1997`den beri Avustralya eğitimine gönül vermiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı firmasıdır. Kurulduğumuz ilk günden beri çok sayıda başarıya imza atarak, birçok öğrencimizin hayallerinin bir parçası olduğumuz için gururlu ve mutluyuz.

  • E-posta
    iletisim@hubedu.com.au
  • Telefon
    0 850 888 0482
    0 850 888 0482
Detaylı İncele
Öğrenci Vizeleri İncele
Work and Holiday – Çalışma ve Tatil Vizesi İncele
Skilled-Recognised Graduate Visa – Yeni Mezun Mühendis Vizesi İncele
Vize Türü 457 : Çalışma Vizesi İncele
Vize Türü 444 : Özel Kategori Vizesi İncele
Vize Türü 461: Yeni Zelanda Vatandaşı Aile Üyesi Vizesi İncele
Kısa Süre Kalma Amaçlı Ticari Vize İncele
Stajyer Vizesi İncele
Ziyaretçi/Turist Vizesi İncele
1- HAZIRLIK: Size göndereceğimiz belge listesini dikkate alarak, vize başvurusu için gerekli olan belgelerinizi hazırlayın.
2- KONTROL: Belgelerinizi hazırladıktan sonra e-posta yoluyla bize iletin; hazırladığınız belgeleri kontrol edelim.
3- BAŞVURU: Belgeleriniz tamamlandıktan sonra, vize başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirelim.

Hub Edu, 1997`den beri Avustralya eğitimine gönül vermiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı firmasıdır. Kurulduğumuz ilk günden beri çok sayıda başarıya imza atarak, birçok öğrencimizin hayallerinin bir parçası olduğumuz için gururlu ve mutluyuz. 40`tan fazla farklı ülkeden uluslararası öğrenciyi, Avustralya eğitim kurumlarına kayıt yapmış bulunmaktayız. Hub Edu`nun en büyük ve önemli referansı öğrencileridir. Merkez ofislerimiz Sidney ve İstanbul’da hizmet vermektedir. Her iki ofisimizde de uzman kadromuz ve her şeyden önemlisi her türlü yardıma hazır olan güvenilir, arkadaş canlısı bir ekibimiz var.

Hub Edu Avustralya’da tescilli bir göçmenlik acentesidir. Tüm göçmenlik hizmetleri bilgisi ve vize yardımı sunmaktayız. Göçmenlik hizmetlerimiz, Ticari Sponsorluk, Daimi Oturum İzni (PR) ve Sponsor Destekli Nitelikli İşçi (ENS) vizelerini içermektedir. Tüm hizmetlerimiz, tescilli Göçmenlik Acentelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Avustralya’da bulunan merkez ofisimiz, göçmenlik hizmetleri ve danışmanlık sağlamaktadır.