Hakkımızda

Avusturalya'da Yaşama ve Çalışma Fırsatı

Hemde Hemen!

Neden Hubedu ?

HUB EDU, 1997`den beri Avustralya eğitimine gönül vermiş bir eğitim ve kariyer danışmanlığı firmasıdır. Kurulduğumuz ilk günden beri çok sayıda başarıya imza atarak, birçok öğrencimizin hayallerinin bir parçası olduğumuz için gururlu ve mutluyuz. 40`tan fazla farklı ülkeden uluslararası öğrenciyi, Avustralya eğitim kurumlarına kayıt yapmış bulunmaktayız.

HUB EDU`nun en büyük ve önemli referansı öğrencileridir.

Merkez ofislerimiz Sidney ve İstanbul’da hizmet vermektedir. Her iki ofisimizde de uzman kadromuz ve her şeyden önemlisi her türlü yardıma hazır olan güvenilir, arkadaş canlısı bir ekibimiz var.

Hayallerinizin, eğitim ve kariyer hedeflerinizin bir parçası olmak, doğru yönde yönlendirmek HUB EDU`nun en büyük hedefidir.

Size sadece eğitim tercihleriniz konusunda danışmanlık yapmakla kalmıyor, ayrıca vize başvuru işlemlerinizde tam destek sağlıyoruz. Avustralya’da kaldığınız süre içerisinde de konaklama, kariyer danışmanlığı, kültürel ve sosyal konularda destek veriyoruz.

İlk adım, bize e-posta yoluyla veya sosyal medyadan ulaşmanız veya ofisimize randevuyla olan ziyaretinizdir. Hayallerinizi, kariyer hedeflerinizi ve uzmanlık alanlarınızı ayrıntılı olarak beraber görüşüp belirliyoruz. Dikkatli bir takım çalışmasından sonra da size önerilerimizi sunuyor ve işlemlere başlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece eğitim kurumu seçimlerinden değil, ayrıca sosyal hayatlarından ve yeni yaşam tarzlarından da bütünüyle memnun kalmaları HUB EDU için çok önemlidir. İşte bu yüzden dünyanın dört bir yanında bulunan ofislerimizdeki cana yakın kadromuz, özenle öğrencilerin kariyerlerine, eğitimlerine ve yaşam tarzı hedeflerine dayalı yoğun danışmanlık sağlıyor. Avustralya Sidney’deki ofisimizde, size hayallerinizi gerçekleştirmeniz konusunda destek vermek için can atan çok uluslu bir takımımız var.

Sidney’in kalbinde bulunan merkezi ofisimiz, eğitimleri boyunca ve eğitimlerini tamamladıktan sonra da öğrencilerimize destek sağlamaya, danışmanlık etmeye devam edecektir. Sydney’deki ofisimiz, dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrenciler için sosyal merkez buluşma noktası özelliği taşıdığından, öğrencilerimizin çoğu sadece danışma amaçlı değil, aynı zamanda diğer öğrencilerle iletişime geçmek için de ofisimizi düzenli olarak ziyaret etmektedirler. Ayrıca Sidney`de birçok sosyal failiyet düzenlemekteyiz. Her yaz olan BBQ günleri artık bir Sidney klasiği haline gelmiştir.